ru ua

Режисер Девід Лінч розповів, звідки черпає геніальні ідеї

Режисер Девід Лінч розповів, звідки черпає геніальні ідеї Фото: Девід Лінч (facebook.com/davidlynchofficial)

Зірки "Твін Пікс" прикрасили обкладинку популярного глянцю

Напередодні прем'єри третього сезону серіалу "Твін Пікс" культовий американський режисер Девід Лінч, який нещодавно заявив про завершення кар'єри, розповів, звідки черпає свої ідеї. Своїми секретами він та актори Кайл Маклахлен і Лора Дерн поділилися в інтерв'ю американському глянцю Variety, прикрасивши обкладинку травневого номера журналу.

"Це відбувається як вибух. Ідея просто приходить мені в голову, і коли я зупиняюсь і думаю про неї, я чую звук, бачу картинку, у цієї ідеї є настрій, я бачу майбутніх персонажів і чую діалоги між ними. В одну мить в мою уяву приходить ціла купа речей", – поділився Лінч.

Кайл Маклахлен і Лора Дерн, які зіграли головні ролі у серіалі, розповіли про відносини з режисером. Маклахлен зазначив, що у творчому процесі Девіда Лінча немає втраченого часу та порожніх емоцій.

"Коли ми обговорюємо який-небудь епізод, він чітко розповідає, як все відбудеться. Він продумує все до дрібниць", - розповів актор.

"Він дуже щирий. Йому не цікаво кого-небудь зачепити. Він просто бачить світ і слід життєвого потоку", – додала Лора Дерн.

Нагадаємо, прем'єру нового сезону серіалу призначено на 21 травня 2017 року.

Відео: "Твін Пікс" (YouTube/Variety)

До речі, в мережі опублікували новий тизер культового серіалу "Твін Пікс".