"Я не хочу до цього звикати": Режисер розповіла про виступи біля лінії фронту

Вівторок 28 березня 2017 21:12
Режисер розповіла про виступи біля лінії фронту
Фото: Оля Михайлюк (РБК-Україна)

Оля Михайлюк відвідала шість міст Донбасу з перформансом

Чим довше перебуваєш у прифронтовій зоні, тим більше сприймаєш звуки артилерії, як якусь акустику. Про своїх відчуттях біля лінії фронту в інтерв'ю Styler розповіла режисер Оля Михайлюк, яка неодноразово виступала на Донбасі.

"Мабуть, найсильніше враження, коли чуєш це вперше. У Маріуполі через море чути, і там особливий ефект. Тут інакше. Часом мені дивно, що я починаю це сприймати, як якісь акустичні особливості. Але ні – я не хочу до цього звикати. Хочу, щоб люди чули інші звуки. А що стосується наближення до фронту, тим більше, звичайно, цікавлять не звуки, а люди, які спостерігали всю цю війну в картинках, звуках і в долях. Це наш спільний досвід. Я сподіваюся", - зазначила режисер.

Раніше відомий письменник Василь Шкляр відкрив рецепт остаточної незалежності від РФ. Він упевнений, що рішення проблеми впирається в мовне питання.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся