ua en ru

У Римі помер відомий композитор - володар "Оскара"

У Римі помер відомий композитор - володар "Оскара" Фото: Луїс Енрікес Бакалов (flickr.com/Salvatore Monteverde)

Музикант пішов з життя на 85-му році

У Римі помер відомий аргентинський та італійський композитор, піаніст і автор музики для фільмів Луїс Енріке Бакалов. Про це повідомляє Repubblica.

Композитору було 84 роки. Він помер у лікарні "Сан Філіппо Нері", де перебував кілька днів через ішемічну хворобу серця.

Луїс Енріке Бакалов народився в Буенос-Айресі в болгаро-єврейській родині. Композитор став відомим завдяки його музиці для популярних фільмів.

У 1996 році піаніст був удостоєний премії "Оскар" в номінації "Краща музика до фільму", - він написав композицію для стрічки "Листоноша".

Варто відзначити, що Бакалов також є автором музики для таких фільмів, як "Джанго", "Місто жінок", "Кохання з першого погляду", "Перемир'я", "Вбити Білла", "Джанго звільнений" та інших.

Крім того Бакалов написав твори для хору і оркестру, включаючи Misa Tango, що представляє собою іспаномовну адаптацію класичної літургійної меси і ритмів танго його рідної Аргентини.

Він також був диригентом "Orchestra della Magna Grecia" в італійському місті Таранто.

До речі, померла відома радянська актриса.

Людмила Марківна Сухолінская-Мєстєчкіна померла на 89 році життя. Про це повідомляється на сайті Московського Художнього театру імені Чехова.

Актриса народилася 27 серпня 1929 року. Після закінчення Школи-студії МХАТ (курс Йосипа Раєвського), вона була прийнята в трупу театру, де пропрацювала 36 років.

Сухолінская-Мєстєчкіна зіграла в таких спектаклях, як "Дванадцята ніч", "Ідеальний чоловік", "Учень диявола", "Марія Стюарт", "Жив-був каторжник", "Царська милість", "Потойбічні зустрічі", "Ешелон" і "Тартюф".

Актриса також більше 30 років грала в постановці "Синій птах". Крім того, брала участь у постановці радіовистави за твором Казакова - "Блакитне і зелене".

"Не менше задоволення, ніж роль Марії Стюарт, мені доставила роль місіс Чівлі у виконанні Сухолінской. Скільки світського блиску, шарму, як добре показана натура авантюристки", - говорив про актрису один з критиків.