ru ua

Різатдінова порівняла Олімпійську медаль з народженням дитини

Різатдінова порівняла Олімпійську медаль з народженням дитини Фото: Анна Різатдінова (instagram.com/annarizatdinova)

"Усвідомлюєш, що місць на п'єдесталі всього три - а претендують на них, як мінімум, 10 осіб", - говорить спортсменка

Бронзовий призер Олімпіади в Ріо з художньої гімнастики Анна Різатдінова розповіла, що їй запам'яталися головні змагання в житті і порівняла це досягнення з народженням дитини. Про це вона сказала в інтерв'ю "КП в Україні".

"Однозначно, це найяскравіша подія у моєму житті, який я згадую досі. Коли дивлюся відео з нагородження, де я йду на п'єдестал - сльози самі котяться, так сильно цього хотіла я, вся моя родина, люди, які мене оточували! Напевно, саме тому у мене і вийшло. Було однозначно нелегко. І вдруге я б, напевно, це все не пройшла. Ти йдеш, розуміючи, що в тебе є всі шанси на медаль. Але з іншого боку усвідомлюєш, що місця на п'єдесталі всього три - а претендують на них, як мінімум, 10 осіб. Це настільки тисне морально, що дуже складно з собою впоратися", - зізнається чемпіонка.

За словами грації, ті, хто витримує це тиск, - ті і стоять на п'єдесталі.

"Три обраних людини. Так що я навіть не знаю, з чим порівняти цю медаль. Напевно, потім тільки вона зрівняється з народженням дитини. Настільки це було яскраве подія!" – з посмішкою говорить Різатдінова.

До речі, Різатдінова взяла вимушену паузу в кар'єрі.