ua en ru

Рідні Задорнова повідомили, де поховають сатирика

Рідні Задорнова повідомили, де поховають сатирика Михайло Задорнов (Кадр з відео YouTube/Задор ТВ)

Стало відомо, коли відбудеться похорон скандального гумориста

Родичі російського сатирика Михайла Задорнова, який помер після тривалої боротьби з раком головного мозку, звернулися до його шанувальників. Про це повідомило видання "Дни.ру".

На сторінці артиста в російській соцмережі "ВКонтакте" його рідні розповіли, де будуть організовані похорони.

"Дорогі друзі! Спасибі всім, хто підтримав нас у ці важкі дні. Дякуємо вам за теплі слова, співчуття, проявлену делікатність. Ми завжди знали, що у Михайла інтелігентний глядач", - написали родичі Задорнова.

Вони також повідомили, що сатирика поховають поруч з батьком.

"Як обіцяли, повідомляємо вам, що 15 листопада об 11:00 в соборі Олександра Невського в Ризі почнеться відспівування, після якого Михайло буде похований в Юрмалі, на кладовищі Яундубулти поруч зі своїм батьком", – додали родичі.

Задорнов народився в 1948 році в латвійській Юрмалі, за свою творчу кар'єру він написав більше десяти книг в жанрі ліричних і сатиричних оповідань, подорожніх заміток, нарисів.

Сатирик широко відомий критичними висловлюваннями на адресу сучасної західної (передусім американської) культури і способу життя.

Раніше повідомлялося, що у Москві попрощалися з відомим сатириком.

Повідомляється, що шанувальників пустили на церемонію прощання з Задорновим, яка проходила в одній з підмосковних клінік.

За даними ЗМІ, до будівлі лікарні прийшли близько сотні людей, але їм довелося чекати не менше півтора годин, адже представник сім'ї артиста спочатку повідомив присутнім, що за бажанням Задорнова церемонія пройде в закритому режимі.

Сім'я сатирика нагадала про його іронічне ставлення до публічності і про те, як він завжди охороняв свою і їх життя від чужого настирливого втручання.