ua en ru

У рідних Хворостовського виникли проблеми з виконанням останньої волі співака

У рідних Хворостовського виникли проблеми з виконанням останньої волі співака Фото: Дмитро Хворостовський (facebook.com/Hvorostovsky/Marty Sohl / The Metropolitan Opera)

Артист помер від раку мозку в середу, 22 листопада, у віці 55 років

Оперний співак Дмитро Хворостовський заповідав, щоб його тіло після смерті кремували, а прах розділили на дві частини. Однак у родичів артиста виникли труднощі з виконанням його останньої волі, пишуть "Дни.ру".

Так, співак просив рідних розділити його прах на дві частини, одну з яких слід поховати в Москві на Новодівичому кладовищі, а другу - в його рідному Красноярську. Однак перш ніж приступати до організації похорону, вдові Хворостовського потрібно дочекатися, поки завершить свою роботу поліція Великобританії, яка зобов'язана впевнитися в тому, що смерть оперного співака не носить кримінального характеру.

Після цього необхідно зібрати велику кількість документів і підготувати тіло артиста до транспортування в Росію, придбати для цього спеціальний цинкову труну. Все це обійдеться не менше ніж в 300 тис. руб.

Крім того, з похованням також можуть виникнути проблеми, оскільки на "елітному" Новодівичому кладовищі ховають тільки з дозволу уряду Москви. Як пише видання, якщо дозвіл буде видано, поховання обійдеться до півмільйона доларів.

Нагадаємо, як відома українська виконавиця відреагувала на смерть співака.

"Це гірка втрата ... Не можу стримати сліз ... Спасибі вам, Дмитро Хворостовський, за унікальний талант і ваш неземної голос, за сльози і захват, за те, що ви вміли так особливо відчувати музику і передавати її нам, слухачам. .. Спасибі, великий і золотий голос ", - написала Злата Огневич.