У Росії госпіталізували зірку "Іронії долі"

У Росії госпіталізували зірку "Іронії долі"
Фото: Андрій Мягков (facebook.com-tsargradtv)

Сам актор підтвердив інформацію про свою госпіталізацію

У середу, 29 листопада, в Москві був госпіталізований відомий радянський і російський актор Андрій Мягков. Про це повідомляє російське видання Mash.

Він поскаржився на сильні болі в голові, після чого його вирішили на деякий час покласти в стаціонар. Сам актор підтвердив інформацію про свою госпіталізацію, але обговорювати детально стан свого здоров'я він відмовився.

Помічник художнього керівника МХТ ім. А. П. Чехова по роботі зі ЗМІ Марія Малкіна, яка є помічником художнього керівника МХТ ім. А. П. Чехова по роботі зі ЗМІ, повідомила російським ЗМІ, що актор і його дружина Анастасія Вознесенська давно хворіють і не з'являються в театрі з-за проблем зі здоров'ям.

Андрій Мягков народився 8 липня 1938 року в Ленінграді (нині Санкт-Петербург). За наполяганням батька закінчив Ленінградський хіміко-технологічний інститут і влаштувався на роботу в Інститут пластичних мас. Там брав участь у самодіяльності, де і був помічений одним з педагогів Школи-студії МХАТ. Його запросили туди на навчання. У 1965 році Мягков вже став актором театру "Современник".

Його першою значущою роллю в кіно став Альоша в "Братах Карамазових" (1968 рік).

Актор став відомим після зйомок фільму "Іронія долі, або З легким паром!", де зіграв головного героя Женю Лукашина.

Серед інших картин, в яких він знявся, можна відзначити "Службовий роман", "Дні Турбіних", "Жорстокий романс".

останнім часом Мягков практично не знімався в кіно.

Нагадаємо, що 26 листопада помер відомий український мовознавець, академік, член-кореспондент НАН України, розробник проекту українського правопису 1999 року Василь Німчук.

Також повідомлялося, що у Львові 20 листопада помер талановитий молодий український письменник Олександр Семенов.

Хлопець захворів страшною недугою за кілька тижнів до свого весілля.

Хвороба починалася як грип, проте з часом Олександр відчував себе все гірше. Лікарі діагностували у хлопця лейкемію - рак крові.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся