ru ua

Росіяни відстають: відомий продюсер назвав українські супер-хіти останніх років

Росіяни відстають: відомий продюсер назвав українські супер-хіти останніх років Ігор Кондратюк (фото: facebook.com/kondratjukigor)

Закриття російського ринку для українських артистів і квоти дали про себе знати

За останні кілька років в Україні розкрилися багато артистів. Також почали з'являтися дійсно україномовні супер-хіти.

В інтерв'ю виданню "Главком" відомий український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк сказав, що лише за минулий рік він може назвати кілька дійсно хороших пісень.

"Голий король" "Бумбокса", "Журавлі" The Hardkiss, пісня Бабкіна українською мовою "Де би я". У нього ж ще гарна пісня "Пробач". У Шурова було два класних проекти. У Барських класні пісні. Гарна українська пісня у Tayanna "Шкода". Мені подобаються всі пісня гурту "Антитіла". Я от з подивом не так давно для себе відкрив гурт "Без Обмежень". Ще до того, як пройти у Х-Фактор, вони прийшли до мене на "Караоке". Гурту вже 19-й рік! Я питаю: де ви були? Вони: всі наші нас знають. Ну, то ваші у Мукачево і околиці. А в них є декілька непоганих пісень. Зараз є, що послухати", - розповів Кондратюк.

За його словами, історія з закриттям російського ринку і квотами дала про себе знати.

"У ранковий прайм, коли я везу доньку до школи, вдосталь україномовної музики. Від світових трендів ми відстаємо, тут я можу погодитись з музичними критиками, мабуть. Але так завжди було. Росіяни он при їхніх грошах теж відстають. Але як я вже казав, відсутність російської музики абсолютно не бентежить. Для мене пісні Кіркорова вже давно перестали бути сучасними піснями. Це якийсь треш в стилі Винника. Винник теж співає трешові пісні в музичному сенсі, це пісні кінця ХХ століття. Та у мене і передача звідти ж. У мене його пісня "Ніно" на ура йде, - зазначив продюсер.

"Взагалі, я не можу висловлювати претензії до співаків. Кожен має право співати, що хоче, і мати своїх прихильників. Винник своїх прихильників має. Як би я не ставився до його творчості. Так само, як би я не ставився до Олі Полякової, але палац "Україна" вона зібрала. Я не її великий фанат, та розумію, що вона – молодець, дотримується свого жанру, довела, що цей жанр може бути. У нас є такий великий продюсерський центр Потапа і Ірини Горової Mozgi, який виробляє музику, яку я не часто слухаю. Але їхні «Время и стекло» популярні, Mozgi ротуються, Настя Каменських співає сама. Але вони популярні у радіоефірі, в прайм зокрема! Що ще раз доводить тезу: у кожного стилю є свої фанати", - резюмував він.

До речі, 2017 рік став дуже продуктивним для українських музикантів. Сотні україномовних треків, яскравих кліпів, потужних альбомів та ЕР... Крім того, минулий рік відкрив для меломанів нові імена, які безсумнівно "вистрілять" в 2018-му.

Styler вирішив скласти свій топ найкращих українських пісень 2017 року. І цей список - відповідь тим скептикам і критикам, які досі твердять, що українська музика не зможе конкурувати на рівних з світовим продуктом.

Також Styler писав про те, що кліп української співачки б'є рекорди на YouTube.