Російська актриса приїде в Одесу, незважаючи на потрапляння в базу "Миротворця"

STYLERЗірки        17.07.2017 - 11:12
Фото: Нонна Гришаева (facebook.com-Нонна Гришаева)
Фото: Нонна Гришаева (facebook.com-Нонна Гришаева)

Артистка народилася в Одесі

Актриса Нонна Гришаєва, яка відома глядачам за фільмом "Татусеві дочки", зібралася в Одесу, навіть незважаючи на те, що в червні потрапила в базу "Міротоворца". Артистка хоче приїхати в Україну і зіграти у виставі "Варшавська мелодія". Про це стало відомо з афіш, розвішаних в місті.

Приїзд артистки не хочуть допустити представники одеської ВО "Свобода". На своїй сторінці в Facebook вони написали, що направили звернення на ім'я Голови Служби безпеки України та Голови Державної прикордонної служби України "з вимогою відреагувати на розрекламований візит в Україну, зокрема в Одесу, громадянки РФ Гришаєва Н.В".

"На 21 липня цього року анансовано прощальну виставу "Варшавська мелодія" за участі Грішаєвої. Вистава має відбутися в Одеському театрі юного глядача ім.Юрія Олєши, що на вул.Грецькій 58Відома актриса (уродженка м.Одеса - зараз громадянка РФ) Нонна Грішаєва влітку 2016 року порушила порядок перетину державного кордону України заїхавши на територію окупованого Криму з території РФ. В Криму відвідала дитячий табір "Артек", в якому взяла участь у відкритті фестивалю дитячих фільмів (на фото разом з Евеліною Бльоданс). Наразі знаходиться в базі осіб сайту "Миротворець".В зв язку з цим сподіваємось на державницьку позицію відповідних структур України, які мають вжити заходів що передбачені чинним законодавством України", написали на сторінці.alt

Скріншот поста facebook.com/odeskasvoboda

Нагадаємо, що зірка "Татусеві дочок" потрапила в "Чистилище".

Теги: актриса
On Top