ua en ru

Російська зірка зізналася у вічній любові до Путіна

Російська зірка зізналася у вічній любові до Путіна Фото: Філіп Кіркоров (instagram.com-fkirkorov)

За словами співака, він представляє інтереси президента РФ

Зірка російського шоу-бізнесу Філіп Кіркоров зізнався у вічній любові президенту РФ Володимиру Путіну.

Співак розповів, що не планує вступати в громадський рух під назвою Putin Team ("Команда Путіна"), створене хокеїстом Олександром Овечкіним, передають "РІА Новини".

На думку співака, головне підтримки — внутрішнє ставлення.

"Обов'язково приєднуватися, я взагалі проти будь-то приєднань. Головне, щоб ти духом був з цією людиною і вірив у нього, поважав його, любив його і голосував за нього, що я і роблю протягом багатьох років", — зазначив він.

На питання про те, чи проголосує він за Путіна, якщо той вирішить брати участь у виборах, співак відповів, що залишиться вірним своїм уподобанням.

"Я не флюгер, я не змінюю жодного політичних пристрастей, ні людських. Якщо я один раз вибрав собі президента багато років тому і голосував за нього не один раз, то, як ви думаєте, за кого я буду голосувати в 2018 році?" — сказав виконавець.

За словами Кіркорова, він представляє інтереси президента РФ.

"Я, може бути, не входжу в цей "тім", але для мене сама участь в тому, що я роблю, у країні, якою керує наш президент, це вже і є "тім" для мене. Я в президентському пулі! Нехай офіційно, неофіційно, але я уявляю його інтереси, гастролюючи по всій країні, приїжджаючи в Крим", — підсумував Кіркоров.

Як раніше повідомлялося, російський політолог Станіслав Бєлковський розповів, де Росія може розв'язати наступну війну. На його думку, це може статися на території Молдови. РФ може це зробити для відволікання уваги світової громадськості від Криму.