ua en ru

Російський актор Борис Ліфанов помер на сцені

Російський актор Борис Ліфанов помер на сцені Фото: Борис Ліфанов (kp.ru)

Трагедія сталася під час одного з спектактей

Упав на сцені після поклону. Такою була смерть російського актора кіно і театру Бориса Ліфанова, який відомий своїми ролями у "Дітях Арбата", "Провінційних страстях", "Кадетстві".

На сайті Тверського академічного театру повідомили, що 59-річний Ліфанов помер на сцені після закінчення спектаклю 11 листопада.

"Ліфанов впав на сцені після поклону на виставі "Вісім люблячих жінок", де виконав роль Марселя. Глядачі в той вечір приймали колектив бурхливими оваціями і довго не відпускали артистів за завісу", - сумують про втрату колеги.

Російський актор Борис Ліфанов помер на сценіРосійський актор Борис Ліфанов помер на сценіРосійський актор Борис Ліфанов помер на сценіРосійський актор Борис Ліфанов помер на сценіРосійський актор Борис Ліфанов помер на сценіРосійський актор Борис Ліфанов помер на сцені

Фото: Борис Ліфанов на сцені (tatd.ru)

Наголошується, що за 30 років роботи в театрі Борис Ліфанов зіграв десятки ролей, включаючи Тригоріна в "Чайці" Чехова, Беркутова у "Вовків і овець" Островського, Мисливця у "Червоній шапочці" Гладкова і Кіма, Охоронця в "Бременських музикантів" Гладкова, Руллє у "Витівках Карлсона" Ліндгрен.

Прощання з актором відбудеться біля театру 15 листопада.

Нагадаємо, що Володимир Шрейдлер, проукраїнський журналіст з РФ, несподівано помер у Москві.