Російський актор одягнув вишиванку і спробував заговорити українською (фото)

Російський актор одягнув вишиванку і спробував заговорити українською (фото)
Фото: Станіслав Садальський (facebook.com-stas.sadalskij)

За його словами, вишиванку він отримав у подарунок від своєї шанувальниці

Російський актор Станіслав Садальський сфотографувався у вишиванці, яку йому подарувала фанатка, і подякував жінку ламаною українською мовою. Відповідний знімок він розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Російський актор одягнув вишиванку і спробував заговорити українською (фото)Фото: Станіслав Садальський у вишиванці (instagram.com/stassadal)

За його словами, вишиванку він отримав у подарунок від своєї шанувальниці з України зі словами пісні Василя Зінкевича "Хай щастить вам люди добрі". Садальський подякував жінку ламаною українською.

"Наділ, Марія Петрівна, з повагою і любов'ю до українського народу і своїх коренів. Дзякую і нехай вам щастыть", — підписав фото він.

Російський актор одягнув вишиванку і спробував заговорити українською (фото)

Скріншот поста (instagram.com/stassadal)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на фото актора в вишиванці.

Російський актор одягнув вишиванку і спробував заговорити українською (фото)Російський актор одягнув вишиванку і спробував заговорити українською (фото)

Скріншот коментарів (instagram.com/stassadal)

До речі, Станіслав Садальський внесений у базу сайту "Миротворець" за відвідування Криму і висловлювання про Україну.

На початку минулого року Станіслав Садальський повідомив, що Служба безпеки України не пустили його на територію країни.

У свою чергу, Служба безпеки України відповіла, що не забороняла в'їзд в країну російському акторові театру і кіно Станіславу Садальському.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся