ua en ru

Російський співак розповів, як відстають Україна і Росія від США

Російський співак розповів, як відстають Україна і Росія від США Фото: Олексій Лебединський (facebook.com ProfessorLebedinsk)

За словами співака, Україна і Росія відстають від Америки на 30 років

Відомий російський музикант Олексій Лебединський, відомий у 90-ті роки під псевдонімом "Професор Лебединський", розповів, як відстають у розвитку від США Україна і Росія. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Років на 30 мінімум. Причому це не технічне відставання, це відставання саме загальнокультурне", - сказав Лебединський.

Також музикант розповів, що під відставанням він має на увазі "відставання в головах".

"Так, це відставання в головах, тому що тут будь-яка технологія приживається набагато пізніше. Наприклад, тут 3G, та й то не скрізь. А в Америці вже давно 4G LTЕ - взагалі інший стандарт, але це технічна частина. Головна причина технічного відставання - економічна нерозвиненість, яка виникає з-за того, що немає культури поводження грошей. Тобто, ніхто не впевнений у тому, що з його грошима буде саме те, що повинно бути. Ми всі звикли до постійних несподіванок, тому українські бізнесмени не поспішають вкладати в український бізнес, наскільки мені відомо", - підсумував співак.

Нагадаємо, що російський музикант, фотограф і блогер Олексій Лебединський, більше відомий широкій публіці під псевдонімом "Професор Лебединський" відвідав Київ.