ru ua

Російського актора терміново госпіталізували

Російського актора терміново госпіталізували Фото: Валентин Гафт (kremlin.ru)

Зараз художник 82 роки

Російські ЗМІ повідомили про госпіталізацію актора Валентина Гафта. Театр "Сучасник" скасував спектакль за участю актора, який повинен був відбутися в п'ятницю, 15 грудня.

"Спектакль за участю народного артиста РРФСР "Поки існує простір», який повинен був пройти на сцені театру "Современник", переноситься на 5 лютого 2018 року", - сказано на сайті театру.

Це вже не перавя скасування вистави актора за станом здоров'я. 26 червня Гафт планував провести творчий вечір у Єльцин-центрі в Єкатеринбурзі, проте захід скасували. Артист повинен був прочитати вірші, епіграми, показати фрагменти з фільмів і відповісти на питання відвідувачів.

Серед найвідоміших кіноролей 82-річного Гафта — дворецький в картині "Здрастуйте, я ваша тітка", Сидорин у фільмі "Гараж", Сатанеев в "Чародеях" і Воланд у "Майстрі і Маргариті" Юрія Кари.

Нагадаємо, чтпро раніше одіозний російський співак з паспортом "ДНР" Йосип Кобзон повідомив, що Олег Табаков і Валентин Гафт серйозно хворі. споркомплексе "Олімпійський" під час "Премії" він побажав артистам якнайшвидшого одужання. Про це повідомляє Life.

"Валентин Гафт і Олег Табаков серйозно хворі, і мені хочеться і їм, і всім, хто схильний до хвороби, побажати якнайшвидшого одужання, — сказав Кобзон.