ua en ru

Російському коміку заборонили в'їзд в Україну

Російському коміку заборонили в'їзд в Україну Фото: oda.zt.gov.ua

18 травня артист повинен був виступити в Києві

Відомому російському коміку і стендаперу Данилу Поперечному заборонили в'їзд в Україну. Про це повідомив громадський рух "Відсіч" на своїй Facebook-сторінці. Наголошується, що артист підтримував російську політику окупації Криму. Його концерт був запланований у Києві на 18 травня.

"Завдяки зверненню Громадянського руху "Відсіч" СБУ заборонила в'їзд російському відеоблогеру і стендаперу Данилу Поперечному. Причиною стала антиукраїнська позиція артиста і його заява і підтримку російської політики в Україні, зокрема окупації Криму. Наступні три роки він не зможе потрапити на територію нашої держави. Ну що ж, Поперечному хай щастить, а наш моніторинг і викриття рашистів буде продовжуватися!" - сказано в повідомленні.

Російському коміку заборонили в'їзд в УкраїнуФото: Данило Поперечний (facebook.com spoontamer)

Російському коміку заборонили в'їзд в Україну

Російському коміку заборонили в'їзд в УкраїнуСкріншот (facebook.com/vidsich)

Цікаво, що в коментарях з'явився сам комік і написав, що думає з приводу заборони в'їзду в Україну.

"Вітаю, божевільні карателі. Хотілося б відзначити, що у вас немає ні найменшого права забороняти мені в'їзд в країну, в якій я закінчив середню школу, в якій живуть мої друзі і однокласники, а так само моя мама. Ви, перепрошую, зовсім там е*у дали зі своїми іграми в вершителів людських доль?Про який такий "антиукраїнської" позиції взагалі може йти мова? Ви хоч знаєте, хто я і чим займаюся в Росії?) Звичайно ж ні - ви просто до**оебы, які завалюють службу безпеки України липовими доносами", - написав Поперечний.

У коментарях також зазначили, що комік ніколи не відрізнявся антиукраїнською позицією.

"Насправді не думаю, що він так спілкується цілком спокійно, хоча, мабуть, такі звинувачення неприємно чути, коли у тебе до цієї країни є теплі почуття. Не чув від Данила ніколи антиукраїнської риторики, так і сам здивований". - написав Петро Волинський.

"Ви хоча б знайомі з творчістю і висловлюваннями цієї людини з приводу політичної ситуації? Звичайно ж ні. (Або ви просто розумово відсталі або не в собі і вам скрізь ввижається антиукраїнська позиція) Написане тут - повний абсурд. Чи для вас важливо лише "не пустити чергового кацапа"? Ви можете навести хоч один неспотворене доказ? Ви нічим не краще російських ватников, для яких всі українці "майдауни". Ви ганьбите Україну своєю недоумкуватістю, діячі хрінові", - написала Дарина Охріменко.

Російському коміку заборонили в'їзд в Україну

Російському коміку заборонили в'їзд в Україну

Скріншот коментарів (facebook.com/vidsich)

Нагадаємо, що в Україну не пустили екс-учасницю групи "Нічні снайпери" Світлану Сурганову, яка прилетіла в міжнародний аеропорт "Київ" імені Ігоря Сікорського.