ru ua

Рожеві пір'я і стрижка "під хлопчика": фанати незадоволені Пенелопою Круз в новому Vogue

Рожеві пір'я і стрижка "під хлопчика": фанати незадоволені Пенелопою Круз в новому Vogue Фото: На обкладинці іспанського Vogue Круз постала без чарівної шанувальниками розкішної "гриви"

За ці знімки дісталося всім: і фотографа і стиліста, і редакторам журналу

Зіркою вересневого номера Vogue (Іспанія), присвяченого боротьбі з раком грудей, стала гаряча іспанка Пенелопа Крус. Втім, з'явилися в мережі фотографії авторства фешн-фотографа Ніко Бустоса викликали шквал критики замість компліментів.

Головним об'єктом невдоволення фанатів стала обкладинка журналу. В ній розкритикували буквально все: від невміло використаного фотошопу до образу, зачіски і виразу обличчя актриси.

Рожеві пір'я і стрижка "під хлопчика": фанати незадоволені Пенелопою Круз в новому Vogue

Фото: Скандальна вереснева обкладинка Vogue (Іспанія) з Пенелопою Круз

Чимало "компліментів" отримав стиліст Белен Антолін, який брав участь у зйомках. Вибраний ним для обкладинки наряд користувачі Мережі дружно охрестили "перьистым рожевим щось". Фотографу дісталося за "занадто сумне обличчя" Пенелопи і неправильно вибрані ракурси.

Судячи з відгуків, фанів засмутила коротка стрижка актриси, адже розкішна "грива" завжди була візитною карткою Пенелопи Крус.

Втім, про смаки не сперечаються - пропонуємо вам подивитися фото і зробити висновки самостійно.

Фото: Пенелопа Круз на сторінках Vogue (Іспанія)

Нагадаємо: сестра Кім Кардашьян нещодавно знялася у відвертій фотосесії українського фешн-фотографа - і відразу всім сподобалася!