ua en ru

Руслана Писанка розповіла, як їй вдалося схуднути

Руслана Писанка розповіла, як їй вдалося схуднути Фото: Руслана Писанка (facebook.com ruslanapisanka)

Зірка поділилася секретами, як тримати себе у формі

Відома українська актриса театру і кіно Руслана Писанка розповіла, як їй вдалося схуднути на проекті "Зважені та щасливі".

"Раніше думку про те, що потрібно підніматися по сходах, мене дуже лякала. Зараз же я про це навіть не думаю! Ходжу по східцях, як по рівній поверхні. Наше життя складається з дрібниць, і ми її проводимо на ногах. Коли ніг легко, то і все інше робиться з легкістю. У мене з'явилося більше фізичних можливостей. Я можу довго гуляти, ходити, бродити...навіть якщо ми з чоловіком не йдемо в зал, то просто гуляємо по місту", - сказала актриса.

За словами артистки найголовніше - це правильно харчуватися і займатися спортом.

"Неможливо ж перебувати постійно в суворій стані, особливо під час гастролей і поїздок. Головне — ми намагаємося харчуватися правильно і не забувати про фізичні навантаження", - сказала Руслана.

Руслана Писанка розповіла, як їй вдалося схуднутиФото: Руслана Писанка (прес-служба)

Актриса продовжує тримати себе в руках.

"Відразу після закінчення проекту дуже тягнуло на солодке, тому всі кафе з випічкою ми оминаємо. Слава богу, я спокійно до цього ставлюся, а от Ігор обожнює всі ці пиріжки, тістечка. У малих кількостях він може собі це дозволити, але кожен день, як раніше, — звичайно, немає. Всі розуміють, що скидати вагу важко. Але утримувати його — не менш складно! Якщо даєш послаблення, за це потрібно буде розплачуватися", - сказала зірка.

Як повідомлялося раніше, дружина Влада Ями розповіла, як харчуватися, щоб схуднути.

Фітнес-тренер Аніта Луценко про харчуванні, тренуваннях і схуднення до літа (відео: STYLER.rbc.ua)