ua en ru

Руслана розповіла, чому колеги їздять виступати в Росію

Руслана розповіла, чому колеги їздять виступати в Росію Фото: Руслана Лижичко (facebook.com-ruslana.official)

На думку співачки, в РФ їдуть тільки заради грошей

Українська співачка Руслана Лижичко, яка виявила бажання представляти нашу країну на Євробаченні 2019 в Ізраїлі, розповіла про своє ставлення до артистів, гастролюючим в Росії. Про це вона повідомила під час чату з шанувальниками у виданні "Главред".

Читач поставив питання співачці, що робити з виконавцями, які їздять на гастролі в РФ. Чи потрібно їх штрафувати, позбавляти звань, або змушувати платити спеціальний податок, Руслана відповіла, що це особиста справи виконавця і його публіки. Також вона вважає, що в Рф їдуть тільки заради великих грошей.

"Це справа кожного артиста, де йому виступати. Справа в будь-якій аудиторії - сприймати артиста чи ні. Я не вірю в те, що наші артисти їдуть в Росію на благодійні проекти. В більшості випадків це питання заробляння грошей, великих грошей, які їм не приносить шоу-бізнес в Україні", - розповіла Руслана.

На думку зірки, не зраджувати свою країну - це головне.

"Це справа кожного співака давати згоду або відмову на той чи інший концерт. Але справа кожного громадянина - не зраджувати свою країну. Ці штрафи треба накладати на їх серця", - резюмувала співачка.

Як раніше писав Styler, відома українська співачка Руслана Лижичко в майбутньому планує знову представити Україну на міжнародному вокальному конкурсі Євробачення.

Хайп таксі #3 ваше ставлення до українських артистів, що працюють в Росії