ru ua

Руслана розповіла, як себе почуває після важкої операції (фото)

Руслана розповіла, як себе почуває після важкої операції (фото) Фото: Руслана (Мусієнко Владислав / УНІАН)

"Я - українка, і повинна бути сильна"

Відома українська співачка, переможець Євробачення-2004 Руслана Лижичко, після важкої операції на оці, продовжує займатися професійною діяльністю. Про це співачка розповіла на своїй сторінці в Facebook.

Руслана розповіла, як себе почуває після важкої операції (фото)Руслана розповіла, як себе почуває після важкої операції (фото)Руслана розповіла, як себе почуває після важкої операції (фото)

Фото: Руслана в Бухаресті (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

"Зараз я в Бухаресті, сьогодні повинна була вийти в пов'язці на сцену під час прямого ефіру великого музичного телешоу Євробачення в Румунії. Але в останній момент зняла її і пішла на сцену з відкритою раною на оці. Я повинна була динамічно рухатися і співати , щоб камери не встигли зафіксувати моє обличчя. Я українка, і повинен бути сильна", - написала Руслана

Руслана розповіла, як себе почуває після важкої операції (фото)

Скріншот поста (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

Також артистка опублікувала кілька фото з пов'язкою на обличчі.

Руслана розповіла, як себе почуває після важкої операції (фото)

Руслана розповіла, як себе почуває після важкої операції (фото)Фото: Руслана послке операції (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

Нагадаємо, що українська співачка і волонтер Руслана Лижичко повідомила своїм прихильникам, що перенесла операцію на оці.

Руслана повідомила, що сьогодні вночі вилітає до Бухаресту, так як повинна брати участь у журі національного відбору учасника від Румунії на Євробачення-2018. Крім того, співачка попередила, що невелика зміна іміджу пов'язана з тим, що їй довелося перенести операцію на оці.
На фотографіях, які опублікувала Руслана, видно, що у співачки забинтован ліве око. Причини, за яких співачці довелося зробити операцію – не розголошуються.

Також повідомлялося, що переможцю конкурсу Євробачення-2017 Салвадору Собралу провели операцію з пересадки серця. Чотиригодинну операцію провели в лікарні Санта Круз в Лісабоні.

Зазначимо, що артист останні три місяці провів у лікарняній палаті в очікуванні відповідного донора. Все це час він був підключений до штучного серця. Тепер після успішної операції у нього буде тривала реабілітація.