ua en ru

Руслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігу

Руслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігу Фото: Руслана (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

Співачка знялася з двома лебедями

Українська співачка, переможниця міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2004 Руслана Лижичко знялася в екстремальній фотосесії з парою лебедів. Фотографії співачка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Руслана вбралася в чорний відкритий купальник і зробила серію кадрів, які назвала "Весна на снігу". На фотографіях співачка гуляє босоніж по снігу біля невеликого ставка з лебедями.

Руслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігуРуслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігуРуслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігуРуслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігуРуслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігуРуслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігу

Фото: Відверта фотосесія Руслани (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

"Весна на снігу. Моя фотосесія тривала досить довго. Але я не встигла замерзнути, бо мене зцілювали промені сонця і подих весни, що скоро забере холод зими назавжди. Танцюючи на снігу я думала, що це востаннє я відчуваю його морозну свіжість. І розтане він скоро, і стане чистою водою", - так співачка підписала фотографії, на яких позує в одному купальнику на снігу.

Руслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігу

Скріншот поста (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

Це не перша демонстрація відношення співачки до холоду. Раніше, на свято Водохреща, співачка в прямому ефірі показувала, як обливається холодною водою і розповідала про те, як потрібно правильно загартовуватися.

Руслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігуРуслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігуРуслана захопила шанувальників екстремальною фотосесією на снігу

Фото: Відверта фотосесія Руслани (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

Відео: Відверта фотосесія Руслани (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

А нещодавно, Руслана представила вражаючий кліп на пісню-молитву.

Відома українська співачка та переможниця Євробачення 2004 Руслана Лижичко презентувала у Святвечір перший кліп зі свого нового проекту "Святе Різдво. Молитва Світла", який присвячений українській духовній музиці.

Відповідне відео було опубліковано на сторінці виконавиці в соцмережі Facebook. Зйомки музичного відео на авторську версію молитви "Отче Наш" проходили в київському Софійському соборі, якому в цьому році виповнюється 1000 років.

Авторську версію "Отче Наш" Руслана написала сама у співпраці з видатним сучасним композитором Іваном Небесним.

До речі, Надя Дорофєєва здивувала сміливим декольте і відсутністю білизни.