ua en ru

Руслана виступить з живим шоу WILD ENERGY на головній площі Лісабона

Руслана виступить з живим шоу WILD ENERGY на головній площі Лісабона Руслана (фото: прес-служба)

Концерт Руслани відбудеться під відкритим небом на головній сцені фан-зони конкурсу

Руслана виступить з живим шоу WILD ENERGY у день фіналу Євробачення 2018 - 12 травня. Концерт відбудеться на сцені Eurovision Village на легендарній площі Праса-ду-Комерсіо в серці столиці Португалії.

Мешканці Лісабона, українська громада Португалії і фани конкурсу з більш ніж 40 країн світу стануть свідками шоу Руслани.

Початок запланований на 18:00 за місцевим часом, безпосередньо перед початком трансляції фіналу Євробачення. У своєму шоу перша переможниця Євробачення від України звернеться до шанувальників конкурсу з важливим меседжем, який став життєстверджуючим для України і поворотним для всього людства - закликом переходу на поновлювані чисті джерела енергії.

Руслана виступить з живим шоу WILD ENERGY на головній площі Лісабона

"Євробачення має величезну аудиторію і вплив. Його місією може стати популяризація в світі прогресивних цінностей. Поновлювані джерела енергії - це чиста енергія стихій, енергія зцілення для планети і людства, енергія світу. Зараз, коли я не беру участь у конкурсі, а є його гостею, я закликаю через українців у Португалії та світі, через все прогресивне людство, через тих, хто любить музику і береже Землю, у всіх країнах світу перейти в нову еру - Еру Чистої Енергії", - прокоментувала Руслана.

Для Лісабону Руслана приготувала сучасну програму з використанням екзотичних інструментів, живого рок-шоу, власним дослідженням і авторською інтерпретацією давніх ритуалів, унікальною вокальною і танцювальною манерами.

"Своїм екзотичним шоу WILD ENERGY я покличу в Португалії переходити всіх на невичерпні джерела, на Чисту Енергію Renewable Energy, Енергію Світу, на головній площі Лісабона 12 травня перед фіналом Євробачення", - зазначила співачка.

Додамо, що спеціально для виступу в рамках Євробачення 2018 співачка готує дует зі всесвітньо відомим українським музикантом. Його ім'я буде оголошено 11 травня за один день до початку шоу.

Відео: video.rbc.ua

Нагадаємо, 8 травня в Португалії відбувся перший півфінал Євробачення 2018. Була визначена перша десятка країн-фіналістів конкурсу.