ua en ru

"З келихом віскі в руках": заборонена в Україні Лоліта зробила зізнання про алкоголізм

"З келихом віскі в руках": заборонена в Україні Лоліта зробила зізнання про алкоголізм Фото: Лоліта (instagram.com/lolitamilyavskaya)

Співачка відкрито розповіла про пристрасть до спиртних напоїв

Скандальна російська співачка Лоліта Мілявська, якій на три роки заборонили в'їзд в Україну, відкрито заявила, що вона - алкоголік. Однак таким зізнанням виконавиця з українськими коренями виправдала свою пристрасть. Про це вона розповіла в інтерв'ю tele.ru.

"Я - алкоголік. Можу так назвати себе. Адже, як відомо, той, у кого реальні проблеми з випивкою, ніколи не зізнається нікому, навіть, собі в тому, що він алкоголік. Ну а у мене проблем немає", - сказала Лоліта.

"З келихом віскі в руках": заборонена в Україні Лоліта зробила зізнання про алкоголізм

Фото: Лоліта Мілявська (instagram.com/lolitamilyavskaya)

"Так, мене можна періодично застати з келихом віскі в руках, і я не бачу в цьому нічого поганого. Іноді дозволяю собі розслабитися", - заявила вона.

Варто відзначити, що у вівторок, 14 листопада, Лоліта святкує свій 54-й день народження.

"З келихом віскі в руках": заборонена в Україні Лоліта зробила зізнання про алкоголізм

Скріншот сайту (tele.ru)

До речі, на скандальну російську співачку "напав" чоловік.

Чоловік записав коротке відео, в якому розкритикував Лоліту, назвавши її старою товстою свинею, передає "Дни.ру".

В 24-секундному ролику чоловік, який виховувався в дитбудинку, зажадав, щоб співачка перестала виступати і зайнялася "добрими справами".

"Лоліта, ти займаєшся чорним піаром. Ти ганьбиш не тільки себе, але і весь шоу-бізнес. Ти в своєму віці виступаєш перед публікою в трусах. Ти стара товста свиня! Я можу тобі дати тільки одну пораду: заспокойся, досить себе ганьбити. Виходь на пенсію, займайся добрими справами. З повагою, Максим Данилов", – сказав чоловік.