ua ru

"З жиру біситься": Міхалков заявив, що любить Райкіна, але не розуміє, чого йому не вистачає

"З жиру біситься": Міхалков заявив, що любить Райкіна, але не розуміє, чого йому не вистачає Фото: Микита Міхалков (rtr-vesti.ru)

Пропустинский кінорежисер вважає, що Росії далеко до найбільш репресивних країн

Російський кінорежисер Микита Міхалков прокоментував останні антипутінські заяви Костянтина Райкіна. Сенс коментаря, що прозвучав в ефірі одного з пропагандистких ТВ-каналів, зводиться до тривіального висловом "з жиру біситься".

"Костю Райкіна я дуже люблю, він талановита людина. Але мені хотілося б зрозуміти: де його образили? Чого він не має? Він має центр "Райкін Plaza", свій театр, школу. Він ставить те, що хоче", – заявив одіозний режисер.

На його думку, в Росії просто не розуміють, що таке справжня свобода, про яку казав Райкін. При цьому Міхалков провів паралелі з ортодоксальними мусульманськими державами, де тим, хто опоганює храм, загрожує смертна кара.

"У Кості Райкіна є такий пасаж: "Образили, образили релігійні почуття віруючих". І говорить він про це досить зневажливо. А хто-небудь ризикнув би поставити спектакль, який порочить пророка Мухаммеда? Чому Pussy Riot приходять в храм Христа Спасителя, а не в центральну мечеть у Мецці? Чому вони тут, а не там висловлюють своє бажання свободи? Та тому, що там страшно", – переконував Міхалков.

Нагадаємо, раніше міністр культури РФ Володимир Мединський закликав закрити дискусію навколо позиції художнього керівника театру "Сатирикон" Костянтина Райкіна.