ua en ru

"Найбільш українська співачка": продюсер Лободи заступився за Наташу Корольову

"Найбільш українська співачка": продюсер Лободи заступився за Наташу Корольову Фото: Наташа Корольова (kalory.ru)

Крапівіна закликала колег по цеху підтримати співачку, якій заборонили в'їзд в Україну

Нателла Крапівіна, продюсер Світлани Лободи, виступила на підтримку співачки Наташі Корольової, якій СБУ заборонила в'їзд в Україну на п'ять років. Гнівний пост Крапівіна опублікувала в Facebook.

"У мене немає слів! Це ким треба бути, щоб заборонити в'їзд на п'ять років самій що ні на є українській співачці! Людині, яку в Росії сприймають виключно як українку! Людині, яка ніколи не розривала зв'язок зі своєю країною, не дистанціювалася. Як же прикро за країну!" – каже Крапівіна.

Вона також додала, що український шоу-бізнес не повинен мовчки спостерігати за тим, що відбувається, назвавши заборону "абсурдом" і "безпросвітною тупістю".

"Цинізм та зухвала пропаганда руйнують, знищують, відбирають не тільки вашу свободу вибору, але і ваше майбутнє. І хтось ще сміє говорити, що Росія - поліцейська держава?! Там, як мінімум, у людей не відбирають право слухати музику. Соромно! Артисти, встаньте вже нарешті! Схаменіться! І давайте разом щось робити! Мені соромно за ваш страх! Мені соромно за ваше мовчання!" – емоційно прокоментувала подію продюсер.

До речі, СБУ знатно потроллила заборону на в'їзд Королевою.