ru ua

"Саме час планувати і мріяти": Наталя Могилевська розкрила свій секрет щастя

"Саме час планувати і мріяти": Наталя Могилевська розкрила свій секрет щастя Фото: Наталія Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Зірка пояснила, на що колись витрачала 90% свого часу

Відома українська співачка Наталія Могилевська поділилася з передплатниками Instagram своїм рецептом щастя. Новий рік зірка вважає найкращим часом для того, щоб змінити своє життя на краще.

"Зі Старим Новим роком! Як його святкую я? Зараз саме час планувати, міркувати, мріяти... Напишіть свої кращі якості і подумайте, кому вони важливі і хто їх шукає. Напишіть свої цінності. Що для вас важливо, приємно, хочеться - і пообіцяйте приділити цьому час і увагу в цьому році. Заплануйте, як і коли!" – радить співачка.

"Саме час планувати і мріяти": Наталя Могилевська розкрила свій секрет щастя

Скріншот поста аккаунта instagram.com/nataliya_mogilevskaya

За її словами, кожен з нас відповідальний за власне щастя.

"Ви у себе найцінніше, бути щасливим - це ваша відповідальність перед близькими і головне завдання перед собою! Помрійте про це!" – каже Могилевська.

"Одного разу я так з'ясувала, що 90% свого часу і зусиль, що я витрачаю на те, що для мене не на першому місці по важливості. А те, що цінно і важливо, все відкладала на потім, оскільки Світ говорить, що потрібно домагатися успіху насамперед. Я все змінила і стала набагато щасливішою", - зізналася співачка.

До речі, Наталя Могилевська розповіла, чому її навчила "Камасутра".