ru ua

Найвідоміший грек України Andreas і "грецький Бібер" зняли кліп з "українською Кайлі Міноуг"

Найвідоміший грек України Andreas і "грецький Бібер" зняли кліп з "українською Кайлі Міноуг" Фото: Andreas, Дарина Кравець і Кім (Прес-служба)

Зйомки нового кліпу Andreas проходили в Греції

Найвідоміший грек України Andreas і поп-ікона Греції (він же "Грецький Бібер") Кім випустили кліп на пісню "Ela!", у якої є всі шанси стати хітом цього літа.

За сюжетом кліпу два красеня борються за право бути зі спекотною дівчиною Далайлой. Її роль в кліпі зіграла модель Playmate Дарина Кравець. Зазначимо, у Греції Дарину вже прозвали "української Кайлі Міноуг".

"Не обійшлося ні без плавання в льодових гірських водах, ні без акробатичних етюдів на гострих каменях, - сміється Дарина, - але всі жертви були того варті - ролик вийшов красивим і динамічним", - розповіла Кравець про зйомку.

Відео: YouTube/ELLO

“У підсумку, як не билися ми з Кімом, як ні намагалися вразити нашу фатальну Далайлу - ми обидва залишилися ні з чим. Ну, що ж, зате відмінна пісня вийшла!" - прочинив Andreas таємницю сюжету кліпу.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Зйомки кліпу (Прес-служба)

Зйомки і весь продакшн нового відео Ela! проходили у Греції, у місті Превеза в Епір-регіоні. У відеокліпі гармонійно змінюються унікальні пейзажі і ландшафти від гирла ріки Ахеронт, узбережжя Алонаки, пляжу в бухті Одіссей, космополітичного Парга і однойменного Parge Beach Resort.

За створення відеоряду відповідав відомий режисер Алекс Константинидис.

Крім того, организуцией зйомок займалися продюсер проектів Катерина Басиста, компанія Sunlounge Solarium, Parga Beach Resort, Bioger Ltd, Fantasy Ionian Yachts, FeelFree, Business Services, inBerlin Hairstyling, Віце префекта міста Превеза – Стратос Іван Превезано і Ксенофон Каравида.

Нагадаємо, СКАЙ у новому відео закликають сказати про самому головному.