ua en ru

СБУ нарешті звернула увагу на концерти репера Басти в Криму

СБУ нарешті звернула увагу на концерти репера Басти в Криму Фото: Василь Вакуленко (instagram.com/bastaakanoggano)

Василю Вакуленку можуть заборонити в'їзд в Україну

В СБУ розглядається питання про заборону в'їзду в Україну популярному російському реперу Василю Вакуленку (відомий під псевдонімами Баста та Ноггано). Причиною стало те, що виконавець давав концерти в окупованому Росією Криму. Про прийняття рішення повідомив голова СБУ Василь Грицак у відповіді на звернення депутата Антона Геращенка, яке було відправлено на прохання видання "Апостроф".

"Службою безпеки України неодноразово інформувалася Державна прикордонна служба України (№5 /1/1 - 6640 від 21.04.2017, №5 /1/1 - 7449 від 05.04.2017) про можливе порушення громадянином Російської Федерації В. Вакуленком правил перетину державного кордону України, правил в'їзду на тимчасово окуповану територію України, та виїзду з неї, що містить окремі ознаки правопорушень, передбачених статтями 204-1 і 204-2 кодексу України про адміністративні правопорушення", - написав Грицак.

СБУ нарешті звернула увагу на концерти репера Басти в Криму

Фото: Документ (apostrophe.ua)

"Враховуючи, що візити В. Вакуленка в Україну створюють передумови до дестабілізації суспільної ситуації в державі, Службою безпеки України розглядається питання винесення щодо вказаної особи постанови про заборону в'їзду в Україну на підставі ст.13 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", - зазначив глава СБУ.

Варто відзначити, що після гастролей в анексованому Криму Баста виступив у Києві, 17 червня. А от концерт репера 18 червня в Одесі був скасований.

Раніше повідомлялося, що росіяни розкритикували Басту за концерт в Києві.