ua en ru

В СБУ прокоментували заборону в'їзду в Україну російського коміка Поперечного

В СБУ прокоментували заборону в'їзду в Україну російського коміка Поперечного Фото: Данило Поперечний (instagram.com-spoontamer)

Названа офіційна причина заборони

Російському коміку і стендаперу Данилові Поперечному заборонили в'їзд в Україну. СБУ дала офіційне пояснення причини, чому ж художник "замовлений" в'їзд в нашу країну, повідомляє "Апостроф".

"Рішення про заборону в'їзду в Україну особі приймається в інтересах забезпечення безпеки України у разі, якщо є наявність достовірної інформації, отриманої в установленому законом порядку, про факт вчинення ним суспільно небезпечного діяння, незалежно від території його вчинення, яке суперечить інтересам забезпечення інтересів України, попередження, виявлення або припинення і розкриття якого віднесено до компетенції СБУ", - роз'яснили у відомстві

"Процедура визначена інструкцією про порядок прийняття СБУ рішень про заборону в'їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства, затвердженої наказом СБУ від 01.06.2009 №344", - пояснили в спецслужбі.

Матеріали, на основі яких приймається рішення про заборону в'їзду, не підлягають оприлюдненню.

"У відповідності з чинним законодавством, яким, зокрема, регламентується діяльність СБУ, матеріали, на основі яких приймається рішення про заборону в'їзду, не підлягають оприлюдненню", - сказано в документі.

В СБУ прокоментували заборону в'їзду в Україну російського коміка ПоперечногоСкріншот (apostrophe.ua)

Як раніше писав Styler, стало відомо, чому Поперечного не пустиві в Україну (відео)

Чим вражає Сергій Притула (видео:STYLER.rbc.ua)