ua en ru

"Зробила величезну помилку": Полякова вибачилася за жарт на адресу Катерини Кухар

"Зробила величезну помилку": Полякова вибачилася за жарт на адресу Катерини Кухар Оля Полякова (фото: instagram.com/polyakovamusic)

У третьому ефірі танцювального проекту співачка випадково образила суддю шоу

У неділю, 9 вересня, відбувся третій випуск проекту "Танці з зірками", в рамках котрого ведучою зоряного балкона стала поп-діва української сцени, суперблондинка Оля Полякова. Під час ефіру вона ненавмисно образида одну з суддів проекту Катерину Кухар, за що публічно вибачилася на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши відповідний відеоролик.

Справа в тому, що після виступу українського боксера Дениса Берінчика та Катерини Білявської, прима-балерина Національної опери Кухар відверто поділилася в ефірі, що пережила подібну трагедію, що і сам спортсмен – втрату дитини, про що він сам розповів перед виступом. "Денисе, ви своїм танцем стали справжнім мотиватором для тих, хто втрачає силу духу", - сказала Катерина.

Відео: youtube.com/Танці з зірками

Вже зустрічаючи пару на балконі, Полякова сказала: "Завдяки Денису країна дізналася, що Катя Кухар вміє плакати", на що багато хто після звернули увагу.

На своїй сторінці артистка принесла вибачення, повідомивши, що міняючи свої наряди, вона не чула про те, що розповів боксер, і тому не так і відреагувала на ситуацію.

Відео: instagram.com/polyakovamusic

"Тільки що закінчився ефір "Танці з зірками" на 1+1, де я вела балкон. І вже переглядаючи відео, я прийшла в жах від того, що я сьогодні зробила величезну помилку. Справа в тому, що, коли я переодягалася, я не чула, про що йшлося в сюжеті Дениса Берінчика і на що відреагувала сльозами Катя Кухар. І, звичайно ж, мій жарт був кричущою безтактністю. Я прошу прощення за цю помилку, за цю помилку і за цю нетактовність", - прокоментувала з жалем співачка.

Шанувальники артистки тут же її підтримали, захопившись щирістю Полякової.

"Розумничка, кожен робить помилки, тільки визнають їх одиниці", "Ми відреагували на ваш коментар "добре, що хтось розрядив обстановку", так як атмосфера була гнітюча", "Оля, пишаюся тим, що ви є відповідальною людиною; накосячила - сміливо вибачилася! Молодець! А шоу вели чудово, сміливо, весело, цікаво", - написали користувачі.

"Зробила величезну помилку": Полякова вибачилася за жарт на адресу Катерини Кухар

Скріншот коментарів (instagram.com/polyakovamusic)

Раніше ми писали, яка пара покинула проект.

Також ми повідомляли всі подробиці третього ефіру шоу "Танці з зірками".

До речі, Леся Нікітюк поділилася фото в спокусливому боді і розповіла про самопочуття.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Що ти не знав про Суперблондинку