ru ua

Селена Гомес планує вийти заміж за Джастіна Бібера

Селена Гомес планує вийти заміж за Джастіна Бібера Фото: скріншот youtube

Артистка не збирається дослухатися до думки мами

Інформація про те, що Селена Гомес і Джастін Бібер живуть разом, з'явилася в ЗМІ кілька місяців тому. Мама співачки Менді Корнетт не надто рада возз'єднанню пари, оскільки не довіряє Біберу і вважає, що він приніс її доньці надто багато страждань. Селена не планує прислухатися до її думки і навіть хоче вийти за свого коханого заміж. Про це повідомляє E !.

"Селену не хвилює те, що думає про її роман з Джастіном мама або хтось ще. Вона буде робити тільки те, що хоче, і ніщо не змусить її відмовитися від любові. Селена впевнена, що вони з Джастіном одружаться і ніколи не розлучаться", - наводить видання слова інсайдера. Це ще раз доводить, що Джастін не просто так переїхав до Селени.

"Селена завжди була єдиною дівчиною для нього. Ніхто не зміг бути так ближче до нього і його сім'ї, яка її обожнювала. Селена була здатна позитивно впливати на Джастіна, і навіть після розриву він знав, що це не назавжди. І завжди був упевнений, що коли-небудь одружиться з нею", - стверджує інше джерело. При цьому офіційних заяв про майбутнє одруження поки немає.