ua en ru

Сім'я Avicii натякнула, що діджей міг вчинити самогубство - ЗМІ

Сім'я Avicii натякнула, що діджей міг вчинити самогубство - ЗМІ Фото: Avicii (facebook.com/avicii)

Родичі загиблого опублікували заяву

Сім'я шведського діджея і продюсера Тіма Берглінга, відомого під псевдонімом Avicii, який був знайдений мертвим 20 квітня, опублікувала заяву. У листі родичів музиканта в ЗМІ побачили натяк на те, що Avicii покінчив життя самогубством. Про це повідомляє Variety. Видання також опублікувало заяву сім'ї музиканта.

Сім'я діджея написала, що він був тендітною артистичною душею, надмірним перфекціоністом, і шукав відповіді на екзистенційні питання.

"Він боровся зі своїми думками про призначення, життя і щастя. І не міг більше з цим справлятися. Він хотів знайти спокій", - зазначається в листі.

"Тім не був створений для бізнес-машини, в якій він опинився. Він був чутливим хлопцем, який любив своїх шанувальників, але уникав уваги", - сказано в листі.

Сім'я Avicii натякнула, що діджей міг вчинити самогубство - ЗМІСім'я Avicii натякнула, що діджей міг вчинити самогубство - ЗМІСім'я Avicii натякнула, що діджей міг вчинити самогубство - ЗМІ

Фото: Avicii (facebook.com/avicii)

У виданні відзначили, що в найближчі дні має бути опублікований звіт поліції.

Нагадаємо, 20 квітня всесвітньо відомий електронний музикант і діджей Avicii був знайдений мертвим в столиці Оману - місті Маскат. Причина смерті не відома. 28-річний музикант страждав гострим панкреатитом і, за чутками, мав серйозні проблеми з алкоголем.

Раніше повідомлялося, що на дзвонах голландського собору зіграли головний хіт діджея Avicii.