ua en ru

Сім'я Ніка Вуйчича чекає двійню: 19 серпня в прямому ефірі світ побачить підлогу близнюків

Сім'я Ніка Вуйчича чекає двійню: 19 серпня в прямому ефірі світ побачить підлогу близнюків Фото: Нік Вуйчич з дітьми (Прес-служба)

Поки шанувальники пари приймають участь у голосуванні

19 липня Канаэ, дружина відомого мотиваційного спікера Ніка Вуйчича, на своїй офіційній сторінці Facebook запросила всіх бажаючих приєднатися через місяць до захоплюючого прямого ефіру.

В цей день, 19 серпня, у пари заплановано повторне ультразвукове дослідження (час сеансу обіцяли уточнити), під час якого вони сподіваються дізнатися стать малюків.

Про те, що пара чекає на поповнення (так ще подвійне!) світ дізнався в червні, відео, опубліковане Ніком Вуйчичем.

"Ми так вдячні Богові за наше подвійне благословення – близнюків! Дякуємо вам за ваші молитви за Канаэ, особливо під час цієї вагітності!" – написав Нік на своїй сторінці в Facebook.

І ось тепер, через пару місяців, Канаэ запропонувала дізнатися разом з усім світом підлогу діточок, а ще передбачити його в коментарях. Так як у пари вже є двоє хлопчиків, серед більш ніж тисячі коментарів передплатники голосують в основному за дівчаток.

Сім'я Ніка Вуйчича чекає двійню: 19 серпня в прямому ефірі світ побачить підлогу близнюків

Фото: Нік Вуйчич з сім'єю (Прес-служба)

Нагадаємо, що дівчина народилася в японо-мексиканської сім'ї, у місті Зитакуаро в штаті Мічоакан. Вона пізнала бідність, пережила розлучення батьків, вихована в суворих правилах. Можливо, це позначається на тому, що дівчина завжди виглядала дуже "натурально", без надмірностей в косметиці і з щирою дитячою посмішкою.

C Канаэ Нік Вуйчич познайомився на одному зі своїх виступів. А 12 лютого 2012 року вони одружилися.

На момент радісної новини про близнюках подружжя вже виховували двох хлопчаків. Старшому синові Кійосі Джеймсу 4 роки, і, за словами мами, він у захваті від музики: любить співати, танцювати, грати на музичних інструментах. Молодший: 2-х річний Дії Леві також завзятий співак, а ще весь день безперервно любить жувати яблука.

Сім'я Ніка Вуйчича чекає двійню: 19 серпня в прямому ефірі світ побачить підлогу близнюків

Фото: Нік і Канаэ (Прес-служба)

Канаэ є співавтором 345-сторінкової книги "Любов без кордонів", написаної спільно з Ніком. У ній пара розкриває закони справжньої любові, щиро діляться секретами свого сімейного щастя.

Українці очікують побачити Ніка Вуйчича 17 вересня на Хрещатику. Виступ буде благодійним, так що кожен бажаючий зможе відвідати його. А от побачити наживо Канаэ Вуйчич в найближчі пару років, ми не зможемо: у мами 4-х дітей будуть інші турботи.

Але спостерігати за виступом чоловіка в Києві в прямому ефірі у неї буде можливість, як і мільйонів глядачів у всьому світі.