ru ua

Сім'я vs Корпоратив: Ірина Білик зізналася, де зустріне Новий 2018 рік

Сім'я vs Корпоратив: Ірина Білик зізналася, де зустріне Новий 2018 рік Фото: Ірина Білик (irinabilyk.com)

Співачка поділилася планами на новорічну ніч

Українська співачка Ірина Білик розповіла про те, як хоче відсвяткувати Новий 2018 рік. Своїми планами на святкову ніч вона поділилася в інтерв'ю виданню "Сегодня".

"Я не знаю, де буду відзначати. Мені дуже приємно бувати вдома і приємно бачити своїх глядачів. Мені здається, що багато людей прагнуть працювати в новорічну ніч, але я вважаю, що більше задоволення і статусність для виконавця приносить момент, коли він може дозволити собі не працювати в новорічну ніч", - зазначила вона.

"Хочеться, щоб за столом були мама, тато, мої діти. Старший син, напевно, вже буде в компанії своїх подружок відзначати, а молодший – любить маму, татка, тому, звичайно ж, буде з нами. Ми дуже хочемо взяти кілька вихідних днів, тому що ну ніяк нам не вдається довше побути разом. Я вважаю, що Новий рік — це найщасливіше сімейне свято, тому ми будемо все-таки просто відпочивати в домашній затишній обстановці", - підкреслила 47-річна артистка.

Варто відзначити, що Білик бере участь у новорічному шоу "Велика новорічна пригода" на каналі "Україна".

"Я думаю, що вони всі (глядачі – ред.) будуть чекати моєї появи. У багатьох містах, маленьких селищах люди просто хочуть побачити в новорічну ніч улюбленого артиста на екрані телевізора. Ми готуємо для них найулюбленіші пісні, нові вбрання і новий новорічний настрій", - розповіла вона.

Також українців чекає спільний номер Ірини Білик та Ольги Горбачової.

"Мені було дуже приємно через багато років зустрітися на знімальному майданчику з Олею Горбачовою. Всі чудово знають, що у нас з нею був один чоловік на двох (Юрій Нікітін – ред.), але ми ніколи не сварилися з цього приводу. Тому я хочу побажати в новому році всім нашим коханим тільки добра і щастя. Ну, а в новорічну ніч ми заспіваємо з Олею дуетом нашу спільну пісню "Я люблю його", - повідомила співачка.

"Кожен артист у новорічну ніч мріє показати щось незвичайне, те, чого ще не бачив глядач. Але я за багато років вже стільки всього показала, що мені хочеться просто дарувати від душі свої пісні", - додала вона.

До речі, названі переможці премії М1 Music Awards 2017.