Сергій Бабкін розкрив секрет імені своєї дочки Веселіни

Сергій Бабкін розкрив секрет імені своєї дочки Веселіни
Фото: Сергій Бабкін (facebook.com/babkin.official)

Артист зазначив, що це болгарське ім'я

Сергій Бабкін розповів, чому вирішив назвати дочку Веселіною. Артист уточнив, що це болгарське ім'я, пише ТСН.

"Веселина - болгарське ім'я, хоча ми з Снежкою (дружина Бабкіна- ред.) Не маємо до цієї національності ніякого відношення. Коли Сніжана була вагітна дочкою, ми гастролювали. Після вистави одна дівчина розговорилася зі Сніжаною: "Ой, ви знаєте, мою маму теж звуть, як і вас! Ви в курсі, що це болгарське ім'я? А ось моя бабуся була Веселіна", - розповів Сергій Бабкін.

Сергій Бабкін розкрив секрет імені своєї дочки Веселіни

Скріншот поста (instagram.com/babkin_official)

"Далі Снєжка, за її словами, вже нічого не чула - швидко знайшла ручку, папірець і записала ім'я. Прибігає до мене, дає папірець і каже: "Ось так назвемо нашу дочку". Я не відразу розібрав, що там написано. Але мені теж дуже сподобалося - незвичайне ім'я", - додав він.

Відео: Сергій Бабкін з дочкою Веселіною (Сніжана Бабкіна youtUbe.com)

Раніше Бабкін зворушив мережу романтичним спогадом.

"3 грудня 2007 року ми з Снежкой перший раз поцілувалися. Це було 10 років тому. Я пам'ятаю цей день. Він дуже важливий для мене. І був переломним моментом в моєму житті, в нашому житті. Якщо б не цей день, або, якщо б в ньому тоді пішло щось не так, то "сьогодні" могло не бути. Або могло бути, але, безумовно, не такими барвистим і яскравим, як зараз. Я розповідав про цей день в 15 містах України, зі сцени, перед піснею "Скарб", в турі "15ROKIB". Але для тих хто не був, я з величезним задоволенням розкажу її ще раз", - написав артист.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся