Сестра Парасюка мітить в "копи"

STYLERЗірки        04.11.2016 - 20:15
Фото: Володимир Парасюк і Ірина Голуб (vk.com)
Фото: Володимир Парасюк і Ірина Голуб (vk.com)

Ірина Голуб вже здала тести на логіку та знання законів

Сестра народного депутата Володимир Парасюка вирішила стати "копом". Ірина Голуб пройшла перший етап відбору в столичну патрульну поліцію, повідомляє "Високий Замок".

"Я пройшов тільки перший етап. Здавала тести на логіку та знання законів. Питання були гострі, але з максимальних 60 балів набрала 54. Крім філологічного, маю юридичну освіту. Дещо довелося відновити в пам'яті, а закон про Нацполиции та антикорупційне законодавство довелося вчити з нуля. Було не складно", - розповіла вона.

Зараз 30-річна Ірина, яка знаходиться в декретній відпустці, проходить військово-лікарську комісію. Після цього їй потрібно здати екзамен з фізпідготовки, пройти психолого-психіатричну експертизу і співбесіду.

За словами сестри Парасюка, яка працювала викладачем латинської мови, вона зважилася на цей крок, щоб взяти безпосередню участь у реформуванні країни.

"Я людина молода, а тому хочу також брати участь у реформуванні нашої держави. Вірю в реформу МВС і нову поліцію. За всіма критеріями підходжу. Подумала: чому б не спробувати? Адже зараз стоїть питання: після декрету повертатися назад в університет на кафедру або спробувати щось інше ", - каже вона.

Для Володимира Парасюка рішення сестри стало сюрпризом. В комісіях, які проходить Ірина також не знають, чия вона родичка.

До речі, Парасюк розповів, навіщо задекларував "подарунок" від Святого Миколая.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top