ua ru

Сестра Парасюка мітить в "копи"

Сестра Парасюка мітить в "копи" Фото: Володимир Парасюк і Ірина Голуб (vk.com)

Ірина Голуб вже здала тести на логіку та знання законів

Сестра народного депутата Володимир Парасюка вирішила стати "копом". Ірина Голуб пройшла перший етап відбору в столичну патрульну поліцію, повідомляє "Високий Замок".

"Я пройшов тільки перший етап. Здавала тести на логіку та знання законів. Питання були гострі, але з максимальних 60 балів набрала 54. Крім філологічного, маю юридичну освіту. Дещо довелося відновити в пам'яті, а закон про Нацполиции та антикорупційне законодавство довелося вчити з нуля. Було не складно", - розповіла вона.

Зараз 30-річна Ірина, яка знаходиться в декретній відпустці, проходить військово-лікарську комісію. Після цього їй потрібно здати екзамен з фізпідготовки, пройти психолого-психіатричну експертизу і співбесіду.

За словами сестри Парасюка, яка працювала викладачем латинської мови, вона зважилася на цей крок, щоб взяти безпосередню участь у реформуванні країни.

"Я людина молода, а тому хочу також брати участь у реформуванні нашої держави. Вірю в реформу МВС і нову поліцію. За всіма критеріями підходжу. Подумала: чому б не спробувати? Адже зараз стоїть питання: після декрету повертатися назад в університет на кафедру або спробувати щось інше ", - каже вона.

Для Володимира Парасюка рішення сестри стало сюрпризом. В комісіях, які проходить Ірина також не знають, чия вона родичка.

До речі, Парасюк розповів, навіщо задекларував "подарунок" від Святого Миколая.