ru ua

У мережі з'явилася зворушлива фотосесія Осадчої і Горбунова

У мережі з'явилася зворушлива фотосесія Осадчої і Горбунова Фото: Юрій Горбунов та Катя Осадча

Зіркове подружжя Катя Осадча та Юрій Горбунов розповіли про те, як починалися їхні стосунки

Телеведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов, у яких більше місяця тому з'явилася на світ донька, дуже тривалий час приховували свої стосунки. Лише нещодавно вони поділилися подробицями свого подружнього життя, і постали перед шанувальниками у зворушливій фотосесії. Знімки опублікувало видання "Viva".

altФото: Катя Осадча та Юрій Горбунов

Катерина і Юрій знялися в зворушливому фотосеті, на знімках з якого Осадча з'явилася ще з животиком.

За словами пари, вони так довго не говорили про свою любов, оскільки вважають, що щастя любить тишу. Цього ж принципу зірки планують і надалі дотримуватися.

altФото: Подружжя розповіли про особисте життя

"Ми не особливо це приховували, але й афішувати нічого не збиралися. До речі, не збираємося це робити і надалі, так як сім'я і щастя люблять тишу. Але оскільки у нас має з'явитися дитина, то, звичайно, ми хочемо, щоб всі знали і розуміли. Хочемо сказати, що це плід любові, бажаний і дуже очікуваний дитина. Тому, ось, констатуємо факт", - розповів Юрій.

Інтерв'ю вони давали ще в період, коли загальний син ще не народився.

alt

"насправді сотні тисяч людей в Україні і далеко за її межами" створюють пари, стають чоловіком і дружиною, народжують дітей. Нічого незвичайного не відбувається і з нами", - пояснила Катя Осадча.

alt

До речі, Катя Осадча показала фото з прогулянки.