ua en ru

У мережі розповіли, як живе Кличко після завершення кар'єри

У мережі розповіли, як живе Кличко після завершення кар'єри Фото: Володимир Кличко (klitschko-brothers.com)

Легендарний боксер здивував шанувальників своєю поведінкою

Після завершення кар'єри Володимир Кличко відправився грати в волейбол з киянами. Про те, як проводить свій вільний час 41-річний боксер, розповів відомий волонтер і автогонщик Олексій Мочанов, опублікувавши відповідні знімки на своїй сторінці в Facebook.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/alex.mochanov

"Звернув увагу, що один з хлопців, у кепці, побільше інших, складний як Апполон, паше як бульдозер. Машина! Проти сонця спочатку було не дуже добре видно, але потім він відійшов під навіс на хвилину - і з'ясувалося, що це Володя Кличко. Власною персоною", - написав Мочанов.

altФото: Володимир Кличко зіграв з киянами у волейбол (facebook.com/alex.mochanov)

Волонтер зазначив, що його здивувало поведінку боксера, який грав з усіма на рівних і навіть отримував зауваження від тренера.

altФото: Володимир Кличко грає в пляжний волейбол (facebook.com/alex.mochanov)

"В загальному колективі, на загальних підставах, без претензій і навіть натяку на особливе ставлення до себе, пафос або задертий ніс. Виконував той же об'єм розминки і тренувальної роботи, що і всі. Отримував зауваження, коли косорізив, підбадьорював всіх по обидва боки майданчика своїм прикладом і добрим словом, своєчасним незлим жартом і ставленням до роботи у спорті", – додав Мочанов.

Нагадаємо, як легенди боксу прокоментували рішення Кличко про завершення кар'єри.