ru ua

Я був в шоці: Андрій Хливнюк розповів, чому не робив гучних заяв під час Евромайдана

Я був в шоці: Андрій Хливнюк розповів, чому не робив гучних заяв під час Евромайдана Фото: Андрій Хливнюк (Віталій Носач, РБК-Україна)

Музикант розповів, що в ньому змінилося за ці роки

Лідер популярної української групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк пояснив, чому не робив гучних заяв на підтримку активістів Евромайдана. Про це музикант розповів в ефірі "Радіо НВ".

Андрій Хливнюк повідомив, що не знаходив у собі сил, щоб бути серед людей і не хотів, щоб жителі України сприймали його слова як піар.

"Я на сцену не ліз, бо бажаючих лізти на сцену було достатньо. І багато з них були гідні того, щоб піти на сцену і бути там. Я просто був в шоці, я не відчував сил для того, щоб хотілося бути серед людей. І зміни в моїй свідомості ще не відбулися, такі зміни, щоб я міг чітко сказати, що це не буде частково; щоб я міг наплювати на те, що скажуть, що це піар", - зазначив музикант.

Я був в шоці: Андрій Хливнюк розповів, чому не робив гучних заяв під час Евромайдана
Я був в шоці: Андрій Хливнюк розповів, чому не робив гучних заяв під час Евромайдана

Скріншоти (YouTube/"Радіо НВ")

Він пояснив, що сильно змінився після 2013 року і перестав розглядати свої вчинки з точки зору "шоу-бізнесової позиції".

"Все-таки той Хливнюк, який є зараз - це вже обкатаний такими страшними подіями чоловік. Головна мета завжди була трохи підфарбованою, трохи відтінена тим, що скажуть, оскільки ти тим чи іншим способом є медійної особистістю, і завжди є люди, які говорять про те, що ти хочеш з того отримати собі якісь бонуси, кимось стати, в політику підеш і т. д.", - розповів Андрій Хливнюк.

Відео: YouTube/"Радіо НВ"

До речі, раніше ми повідомляли про те, що Андрій Хливнюк розповів, як стати відомим.

А також писали про те, що лідер гурту "Бумбокс" записав відео в підтримку українських бійців.

Відео: РБК-Україна