ru ua

Ксенію Собчак і Віру Брежнєву привернуло шоу дівчат-роботів Philipp Plein на Міланському тижні моди

Сусідкою Собчак по столу на афтепаті виявилася Кортні Лав, несподівано для гостей тряхнувшая вокальної юністю

Крім показу Gucci, 23 вересня велика кількість зірок на Міланському тижні моди зібрало дефіле мюнхенця Philipp Plein. Воно пройшло в космічному техно-стилі, а відкрила його своїм гранж-вокалом вдова Курта Кобейна і фронтвумен групи Hole Кортні Лав. Присутня на показі світська левиця Ксенія Собчак зняла це виступ на відео і виклала в своєму Instagram-акаунті:

Поскольку Собчак является главредом одного международного модного журнала в России, то странно, что она подписала свой пост, сделав ошибку в названии бренда (у Пляйна в имени двойное "п", а не "л"). Причем модница-грамотейка сделала это дважды, также и в подписи к хвастовскому фото с машущей ей Кортни Лав, которая оказалась ее соседкой по столу: "Удачно мене посадили на вечері #PhillipPlein #КортниЛав #всетамбудем".

Ксенія Собчак також встигла сфотографуватися з креативним директором Gucci Алессандро Мікеле:

"Чертовски приятно сделать Маэстро абсолютно искренний комплимент", - подписала она фото на сей раз. Впрочем, неизвестно, смог бы он сказать то же самое относительно ее платьица, которое было "все в кошмарных розочках".

Крім Собчак, присутність на показі Philipp Plein засвідчила у себе в Instagram наша зірка Віра Брежнєва. Підпис - без помилок в імені дизайнера - вона зобразила наступну: "Він просив нікому не говорити, який він крутий!!! І що його шоу було НЕРЕАЛЬНИМ!!!! @philipppleininternational @philippplein78 #PhilippPlein #PleinPunk #PPonair #springsummer2016 #unbelievable #bravo #Milano #mfw15 #mfw2015 #Italy #love ?? ps: так що я нікому".