ua en ru

Шуфутинський потрапив до списоку "Миротворця" через концерт в Криму

Шуфутинський потрапив до списоку "Миротворця" через концерт в Криму Фото: Михайло Шуфутинський

Волонтери обіцяють виконавцю, що у нього невдовзі почнуться великі проблеми

Російський співак шансону Михайло Шуфутинський потрапив в базу "Миротворець" як порушник законів України незаконним перетинанням кордону з анексованим Кримом. Напередодні співак виступив там з концертом.

Про це повідомили на офіційній сторінці "Миротворця" в Facebook. Вони відзначили, що у Шуфутинського, крім російського, є громадянство США.

"Поміщений в Чистилище за порушення законодавства України шляхом незаконного перетину державного кордону. Тепер у Міші (Шуфутинського – ред.) на старості років потихеньку почнеться нове і повне пригод життя. Ми давно помітили, що особи, які потрапили до нас на дослідження, дуже серйозно через деякий час починають замислюватися про те, як би з Чистилища зникнути. Чекаємо", - написали вони.

Відзначимо, що Михайло Шуфутинський 6 квітня виступив з концертом в Державному музичному театрі в Сімферополі в анексованому Росією Криму.

Нагадаємо, що центр "Миротворець" збирає дані про людей, які воюють на боці агресора Росії на Донбасі та в Криму, а також публічно підтримують цю агресію і порушують закони України.

До речі,

раніше і інші відомі російські зірки потрапили в "Чистилище" через Крим.