ru ua

"Сиділи-хихотіли": Джамала показала забавний ролик, як вона коментувала Євробачення (відео)

"Сиділи-хихотіли": Джамала показала забавний ролик, як вона коментувала Євробачення (відео) Фото: Джамала (РБК-Україна)

Джамала коментувала пісенний конкурс разом з ведучим Тимуром Мірошниченком

Відома українська співачка Джамала поділилася смішним відео, зробленим з кадрів під час коментування Євробачення 2018 на каналі UA:Перший. Ролик вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

Джамала коментувала пісенний конкурс разом з відомим ведучим Тимуром Мірошниченком. Як повідомила співачка, фанати змонтували ролик з кадрів, де вона емоційно реагує на учасників конкурсу.

"Якщо ви раптом не слухали і не дивилися на нас з Тимуром, як ми коментували Eurovision 2018. Як це було ... очима моїх улюблених фанів", - підписала Джамала відео.

"Сиділи-хихотіли": Джамала показала забавний ролик, як вона коментувала Євробачення (відео)

Скріншот поста (facebook.com/jamalaofficial)

Емоції Джамали змусили користувачів соцмережі вступити в дискусію. Деякі юзери вважають, що співачці було бути трішки стриманішими під час такої відповідальної роботи. Інші ж у щирості улюбленої виконавиці не бачать нічого поганого.

"На відборі сиділи-сміялися. Зараз теж. Прощайте. На одного поважає вас стало менше", - пише Вадим Мінєєв.

Варто відзначити, що Джамала в коментарях пояснила свою поведінку і відповіла на критику недоброзичливців.

"Сиділи-хихотіли": Джамала показала забавний ролик, як вона коментувала Євробачення (відео)"Сиділи-хихотіли": Джамала показала забавний ролик, як вона коментувала Євробачення (відео)"Сиділи-хихотіли": Джамала показала забавний ролик, як вона коментувала Євробачення (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/jamalaofficial)

Раніше повідомлялося, що Джамала, яка стала переможницею міжнародного пісенного конкурсу Євробачення в 2016 році, назвала своїх фаворитів у фіналі Євробачення 2018.

Чим запам'яталася українцям підготовка до Євробачення 2018

Дізнайся більше про Джамалу