ua en ru

Сінді Кроуфорд продає розкішний особняк в Малібу

Сінді Кроуфорд продає розкішний особняк в Малібу Фото: Сінді Кроуфорд (woman.ua)

Будинок на березі Тихого океану продається за $60 млн

Популярна в 90-х супермодель Сінді Кроуфорд та її чоловік - бізнесмен Ренді Гербер, продають свій розкішний двоповерховий будинок в Малібу.

Особняк на березі Тихого океану в каліфорнійському Малібу виставлений на продаж за 60 млн доларів.

Про це повідомляє Forbes.

Подружжя придбало особняк у 2015 році за 50 мільйонів доларів. Закінчивши ремонт будинку, Кроуфорд і Гербер підвищили ціну.

У маєтку площею близько 1000 кв. м, який знаходиться в престижному районі, є чотири спальні, камін, басейн, спа-центр, а також більше гектара землі, тенісний корт, власний пляж.

Щасливого володаря очікують панорамні вікна від підлоги до стелі та розсувні скляні двері на першому поверсі, які дозволяють насолоджуватися прекрасним видом. Відокремлена садиба, яку продає подружжя, розташована в доглянутій парковій зоні на березі.

Сінді Кроуфорд продає розкішний особняк в МалібуСінді Кроуфорд продає розкішний особняк в МалібуСінді Кроуфорд продає розкішний особняк в МалібуСінді Кроуфорд продає розкішний особняк в МалібуСінді Кроуфорд продає розкішний особняк в Малібу

Фото: особняк Кроуфорд і Гербера (nv.ua)

Нещодавно Кроуфорд та її чоловік продали шикарну віллу в Cabo San Lucas, в Мексиці, виручивши за неї колосальну суму — 100 млн доларів.

До речі, на початку року Сінді Кроуфорд відсвяткувала 50-річчя.