ua en ru

Скандал з Мілою Куніс в Чернівцях: господарі пояснили, чому зірку не пустили в рідний будинок

Скандал з Мілою Куніс в Чернівцях: господарі пояснили, чому зірку не пустили в рідний будинок Фото: Міла Куніс і Ештон Катчер (instagram.com/kunismilax)

Господарі будинку бояться біженців

Власники будинку, в якому голлівудська зірка Міла Куніс проживала до 7 років, пояснили чому вони не пустили її всередину. Про це повідомляє ТСН.

Голлівудська зірка Міла Куніс нещодавно зізналася в інтерв'ю британському глянцю The Edit, що її розчарувала поїздка в рідні Чернівці. І найбільш прикрим інцидентом стало відвідування будинку, в якому виросла майбутня голлівудська зірка. Мілі Куніс у рідному домі навіть не відкрили двері.

"Ми відправилися в наш старий будинок, я постукала в двері, тому що дійсно хотіла зазирнути всередину. Але нова власниця просто відповіла "Ні!" Я сказала, що жила в цьому будинку, коли була маленька, але їй було наплювати і вона навіть не відкрила нам двері. Вся ця історія була по-справжньому принизливої", - розповіла Міла.

Половина двоповерхового будинку, в якому мешкали батьки Міли, тепер належить російському політику, депутату Держдуми РФ Валерію Скругу, друга половина – належить матері депутата.

Друг сім'ї, Микола Бадай розповів чому нові власники відмовили зірці у візиті.

"Ми дзвонили, там такі великі ворота, ніхто не відповідав, а також по реакції вікон видно було, що там нікого не було. Ми зайшли в сусідній будинок, винесли стілець, Міла через паркан подивилася будинок, подивилася двір", - розповів Бадай і додав, що нові власники будинку відмовилися впускати і батьків Міли Куніс.

Мати російського депутата пояснила по телефону, що в той день її просто не було вдома, а батьків зірки не пустила у двір помічниця по господарству. Їй вони здалися підозрілими. "Слухайте, зараз така криза, біженців купа, таке відбувається. Ми бідна Україна. Це не Америка", - пояснила господиня дому.

Відео: Чому Мілу Куніс не пустили в рідний дім в Чернівцях (ТСН)

Візит голлівудської зірки і її сім'ї у рідні Чернівці відбувся ще в серпні, але всі подробиці розчарування від поїздки стали відомі тільки зараз.

Батьки Міли переїхали до Америки в 1991 році, коли дівчинці було сім років. Ініціатором поїздки на батьківщину став чоловік Міли Куніс – актор Ештон Катчер.

Нагадаємо, Міла Куніс розчарувалася поїздкою в рідні Чернівці.