ru ua

Скандальна Ані Лорак "засвітилася" на весіллі дочки російського олігарха (відео)

Скандальна Ані Лорак "засвітилася" на весіллі дочки російського олігарха (відео) Фото: Ані Лорак (instagram.com/anilorak)

Співачка виступила на святковому концерті

Українська співачка Ані Лорак, яка веде активну творчу діяльність у РФ, заспівала на весіллі дочки російського олігарха. Про це повідомляє Super Instagram.

Публікація від Super (@super.ru)

Відео: Ані Лорак виступила на весіллі у дочки російського олігарха (instagram.com/super.ru)

Повідомляється, що це було весілля дочки віце-президента Федерації кінного спорту Росії, бізнесмена Володимира Туганова. Тотожність проходило в московському ресторані "Сафіса".

Відео: Ані Лорак виступила на весіллі у дочки російського олігарха (instagram.com/anilorak_is_my_life)

"На розважальну програму для гостей весілля було витрачено понад 10 мільйонів рублів. Вели весілля Андрій Малахов і Аврора, співали Валерій Меладзе, Ані Лорак, італійський тенор Алессандро Сафіна та інші", - сказано в повідомленні.

Скандальна Ані Лорак "засвітилася" на весіллі дочки російського олігарха (відео)

Скріншот поста (instagram.com/anilorak)

До речі, Ані Лорак викрили у плагіаті образів Бейонсе, Мадонни і Тіни Кароль.

Шанувальники викрили Кароліну Куєк (справжнє ім'я виконавиці) у плагіаті образів співачок Бейонсе, Мадонни, Тіни Кароль і навіть постановки з фільму "Бурлеск" з Крістіною Агілерою у головній ролі.

Раніше у пісні українського співака виявили плагіат.

Так, приспів пісні "Forever", на думку користувачів мережі з Білорусі, дуже схожий на хіт "Магія" відомої ізраїльської співачки Галі Атарі. Свій трек співачка виконувала в 70-80-х роках.