ua en ru

Скандальну Лободу втомили російські нагороди (відео)

Скандальну Лободу втомили російські нагороди (відео) Фото: Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficial)

Зірка отримала чергову премію в Росії

Відома українська співачка Світлана Лобода, яка веде активну кар'єрну діяльність в Росії, отримала чергову музичну нагороду. Цього разу скандальну зірку нагородили в режимі онлайн на VK Music Awards 2017. Відповідне відео було опубліковане на сторінці Лободи у соцмережі Instagram.

Премія VK Music Awards 2017 представляла з себе пряму трансляцію з телефону ведучого, шоумена Павла Волі в жанрі screen-reality. Лобода приєдналася до трансляції з Дубай.

"І ось ще ... на днях. VK Music Awards 2017. #музыкальнаяПремияVk#артистГода. п. с. Ффффатит! Величезне спасибі всім-всім-всім! Люблю. Ваша Lo", - написала співачка.

Варто відзначити, що виконавиця назвала Дубай найкращим містом на Землі.

"Я у найкращому місті на планеті взимку", - сказала вона під час трансляції.

Відео: Світлана Лобода і Павло Воля (instagram.com/lobodaofficial)

За підсумками VK Music Awards 2017 зірка отримала звання "Артист року". У списки тих, кого найбільше слухали, з українських зірок також увійшли "Гриби", Макс Барських, Ані Лорак і Monatik.

Раніше повідомлялося, що українські пісні в топі найпопулярніших забороненої російської соцмережі.

Найпопулярніші виконавці були названі 25 грудня. Церемонія вручення премії VK Music Awards відбулася в московському Vegas City Hall. А ведучим церемонії став Павло Воля, який провів її зі свого смартфона в режимі screen-reality.

До речі, Лободу, Ані Лорак і Ротару назвали окупантами.