"Безглуздий і даремний жест": Скандальний російський музикант розкритикував блокування "ВКонтакте" в Україні

Скандальний російський музикант розкритикував блокування "ВКонтакте" в Україні
Фото: Юрій Лоза (скріншот youtube.com/Пусть кажуть)

Артист вважає, що ситуація показує страх влади перед Росією

Одіозний російський музикант Юрій Лоза висловився з приводу блокування "ВКонтакте", "Одноклассники" та "Яндекс" в Україні. На своїй сторінці у Facebook артист заявив, що є більш важливі проблеми, а заборона соцмереж віддаляє Україну від Європи.

"Ще одне підтвердження того, що гасло "Україна - це Європа" не має нічого спільного з реальним станом речей, це останні заборони на інтернет-ресурси, в тому числі на "Одноклассники", "ВКонтакте" і навіть "Яндекс", - заявив артист.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/Юрій Лоза

Лоза зазначив, що Україна "воює з прогнозом погоди" замість вирішення нагальних проблем.

"Європа намагається боротися з екстремізмом, насильством і педофілією, а Україні на ці проблеми наплювати, бо вона всі свої медійні сили витрачає на війну з спілкуванням, прогнозом погоди і навігатором. Мало того, через "Яндекс" йде основний потік грошей в Україну від простих людей, що працюють в нашій країні", - сказав музикант.

"Мені здається, що в цьому безглуздому і даремному жесті простежується якийсь елемент тваринного страху перед Росією взагалі. Я не можу собі уявити, щоб сильна, впевнена в собі влада стала забороняти своїм громадянам спілкуватися з однокласниками, які живуть в інших регіонах світу тільки тому, що у засобу їхньої комунікації "не та" прописка", - додав Лоза.

До речі, російський журналіст підтримав блокування "ВКонтакте" і "Одноклассники" в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся