ua en ru

Скандальний український співак оголився на концерті в Москві

Скандальний український співак оголився на концерті в Москві Фото: Іван Дорн (facebook.com ivandorncom)

Виконавець присвятив пісню дітям

Український співак Іван Дорн, який назвав українців і росіян братами, епатажно виступив у Москві. На концерті перед піснею, яку він присвятив дітям, артист оголився до пояса. Про це свідчать численні фото та відео в Instagram.

Скандальний український співак оголився на концерті в МосквіСкріншот (instagram.com/dorn_ivan)

Зазначимо, що виступ виконавця відбулося 23 листопада в московському Stadium Live.

Користувачі мережі дякують Дорна за шикарний виступ.

"Ваня - вогонь! Спасибі всій вашій команді за чудовий концерт ", "Ваня, бомбически", "Даааа, величезне спасибі за емоції, це було незабутньо. Пережила цю мить в Краснодарі. Ваня - ти найкращий. Воістину елітарна музика. Ми дуже довго цього чекали", "величезне Спасибі за емоції, за енергію, за пластику, за ламані рими і ритми. Це було бомбически круто!!! І да прибуде з вами", - пишуть користувачі соцмережі.

Як раніше писав Styler, український співак Іван Дорн став кращим виконавцем, за версією MTV Росія. Про це повідомляється на сайті музичного каналу.

На період роботи над новим англомовним альбомом Дорн змінив імідж, поголила голову наголо і відпустивши бороду. У лютому 2017 року вийшов концертний альбом Jazzy Funky Dorn. Сингл Collaba, випущений в березні, Дорн назвав "одою повій".