ua en ru

Скарлетт Йоханссон розлучається з чоловіком

Скарлетт Йоханссон розлучається з чоловіком Фото: Скарлетт Йоханссон

Стала відома причина розлучення зірки та журналіста

Голлівудська актриса, зірка "Месників", Скарлетт Йоханссон та її чоловік, французький журналіст Ромен Доріак, розлучаються. За даними ЗМІ, причиною розриву є запальний темперамент актриси. Анонімне джерело стверджує, що Йоханссон схильна швидко захоплюватися чоловіками та, закохавшись, форсує розвиток відносин.

Пара познайомилася в 2012 році, а менш ніж через рік на пальці Скарлетт з'явилася обручка. Через кілька місяців представники актриси повідомили, що вона вагітна. Первісток Скарлетт і Ромена, дочка Роуз Дороті, з'явилася на світ 4 вересня 2014 року, а ще через місяць зірка вийшла заміж за журналіста.

"Скарлетт має звичку швидко западати на хлопця і так само швидко розвивати відносини", - говорить інсайдер.

Шлюб Йоханссон і Доріака тривав більше двох років. Минулого тижня стало відомо, що Йоханссон і Доріак мають намір розлучитися. Однак анонімні джерела стверджують, що пара не живе разом з літа. Один з друзів Ромена на правах анонімності зізнався, що не здивований тому, що сталося.

"Я чекав цього, мені здавалося, що їхній шлюб не вічний. Я завжди був упевнений, що ця пара не зможе по-справжньому порозумітися. Вони нерівні один одному, там весь час було щось не так", - розповів друг журналіста.

Скарлетт Йоханссон розлучається з чоловіком

Фото: Скарлетт Йоханссон та її чоловік Ромен Доріак

До речі, Forbes назвав Скарлетт Йоханссон найприбутковішою актрисою 2016 року.