ua en ru

"Казкове Балі": Полякова полонила шанувальників знімком в мокрому купальнику

"Казкове Балі": Полякова полонила шанувальників знімком в мокрому купальнику Фото: Оля Полякова

Українська співачка показала відверте фото з відпочинку

Українська співачка суперблондинка Оля Полякова постала без кокошника. Зірка продемонструвала струнку фігуру в мокрому малиновому купальнику, повідомивши своїм шанувальникам, що вона пам'ятає свій відпочинок на острові Балі в Індонезії. Відповідне фото Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

"#сказочноеБали я тебе пам'ятаю! Пресак це, хлопці!" – написала співачка.

"Казкове Балі": Полякова полонила шанувальників знімком в мокрому купальнику

"Дуже красива фігура", "Богиня", "Шикарна", "Барбі", "Класна фігура", "Тобі немає рівних", "Красуня", " Після двох дітей і виглядати як богиня! Ви, напевно, відьма", - написали в коментарях під публікацією.

Однак серед захоплених коментарів знайшлося й чимало критики. Зокрема на адресу випираючих ребер на тілі зірки.

"Що це за гулі?", "Хотів роздягнути її поглядом, а роздягати нема чого", "Невдале фото, просто жахливе", "У тебе чотири цицьки", " Оля, що під грудьми?, "Горби якісь від живота", – зазначили користувачі.

Також деякі користувачі соцмережі неправильно прочитали хештег, який написала зірка. Замість слова "сказочное" вони побачили "сказочно", через що до назви острова додалася буква "е".

"Хештег треба було розділити, а то я спочатку не про курорт прочитала, але в цілому весело", - зазначила користувач "kudinastya_firefox".

"Казкове Балі": Полякова полонила шанувальників знімком в мокрому купальнику"Казкове Балі": Полякова полонила шанувальників знімком в мокрому купальнику

До речі, Оля Полякова присвятила нову пісню Олегу Віннику. Популярна українська співачка презентувала студійну версію композиції "Номер один", яку до цього виконувала лише на концертах. Танцювальний сингл з незабутньою мелодією обіцяє стати головним хітом літнього сезону. Під час світової прем'єри пісні Суперблондинка зізналася, що присвятила композицію Олегу Віннику, як "кращому співакові на українській сцені", і запропонувала виконавцю "зробити" дітей.