ua ru

"Скоро благополучно здохне": Сотник передбачив розпад Росії

"Скоро благополучно здохне": Сотник передбачив розпад Росії Фото: Володимир Путін (cripo.com.ua)

Російський журналіст назвав ціну, яку доведеться заплатити РФ за розв'язану війну

Олександр Сотник вважає, що сили Росії на кінець і скоро їй прийде кінець. Таку думку він заявив в інтерв'ю ТСН.

Таку думку висловив російський журналіст Саша Сотник в інтерв'ю ТСН.
"Сьогоднішня Росія нагадує двоголову імперську курку, якій вже відрубали обидві голови, кинули на землю, а вона досі ще бігає по задньому скотному дворі, шокуючи місцевих мешканців своєю життєздатністю. Але вона скоро здохне благополучно. Це логічно", - сказав Сотник.

Журналіст пояснив, що війна, спровокована Росією. буде їй дорогого коштувати.

"Питання у втратах, в ціну, яку доведеться заплатити. Ціна для росіян буде непідйомною. І ціною поразки у цій війні, спровокованої путінськими витівками і реваншизмом, буде розпад Росії - я в цьому не сумніваюся", - підкреслив журналіст.

"Як тільки відбудеться економічний крах, він відбудеться одномоментно – обрушиться відразу все. Федеральна влада буде нікому не потрібна. Місцеві князьки негайно ж почнуть розкреслювати межі власних вотчин, ділити гроші, владу і створювати свої власні армії", - зазначив він.

При цьому, деякі з регіонів Росії одразу вийдуть з-під її контролю.

"Можна буде попрощатися з Калінінградом, з Північним Кавказом, з Дагестаном, з Північною Осетією, з Карачаєво-Черкесией, з Чечнею, Інгушетією. Це вже практично прозора перспектива, яка неминуче настане у разі економічного краху", - заявив Сотник.

Раніше Сотник вказав на парадокс в менталітеті росіян.